info@llc.com.tr +90 312 704 0 234
POLONYA'DA ÜNİVERSİTE OKUMAK İÇİN MÜTHİŞ FIRSAT

POLONYA’NIN EN İYİ ÜNİVERSİTESİNİN HAZIRLIK SINIFINA HEMEN SINAVSIZ KAYIT YAPTIRABİLİRSİNİZ!

En iyi İngilizce hazırlık sınıfına kayıt yaptırarak istediğiniz bütün bölümlere kolaylıkla girebileceksiniz!

Bu fırsatıkaçırmayın!

 

Yurtdışında istediği herhangi bir üniversitede okumak için sağlam bir hazırlık alt yapısı oluşturmak isteyenler ve hangi üniversitede okuyacağına karar veremeyen herkes!

Madical University of Warsaw sizlere en güzel İngilizce hazırlık sınıfı fırsatlarını sunarak üniversite geleceğinizdeki kaygılara son veriyor. Hazırlık sınıfında verdiği en fazla ders saatli eğitimiyle (aşağıda detaylar mevcut), bulunduğu lokasyon ile, üniversitenin kalitesiyle ve seçkin akademik kadrosuyla üniversite kendini ön plana çıkarıyor. Üstelik üniversitenin hazırlığını okuyan herkes, istediği bölüme kayıt olma fırsatı elde ediyor. Hazırlık sınıfı okurken üniversitede eğitim danışmanı olan uzman ekibimizin sizlere sunmuş olduğu rehberlik hizmeti ile hangi bölümde nasıl okuyacağınıza ve üniversite kayıtlarında neler yapılması gerektiği konusunda yardımcı oluyor. Böylelikle hazırlıktan sonra okumayı istediğiniz herhangi bir bölümde en doğru üniversite tercihini yapacak ve en sağlıklı kayıt dönemini geçireceksiniz.

1809 yılında kurulan ve Dünyanın her yerinden gelen öğrencilerin okuduğu Madical University of Warsaw bütün bölümlere yönelik hazırlık sınıfları ile en güzel fırsatları sunuyor. Siz de en prestijli üniversitede hazırlık sınıfı okumak istemez misiniz?

Madical University of Warsaw Dünyanın en iyi üniversiteleri arasında yer almakta olup 2016-2017 eğitim öğretim döneminde URAP tarafından üniversitelerin akademik performansları dikkate alınarak yapılan sıralamaya göre;

  • Polonya’daki Tıp üniversiteleri arasında 2. sırada,
  • Dünyadaki Tıp üniversiteleri arasında 378. sırada,
  • Dünyadaki tüm üniversiteler arasında 819. sıradadır.

Avrupa’nın en popüler başkentlerinden 1,7 milyon nüfuslu Varşova’nın merkezinde yer alan Madical University of Warsaw bünyesinde 11 tam teşkilatlı hastane, modern teşhis ve tedavi ekipmanları ile 1700’den fazla yüksek nitelikli akademik personel bulunmaktadır.  

Madical University of Warsaw’da hazırlık sınıfı ve Tıp bölümleri olmak üzere iki akademik aşama bulunmaktadır.

1- Hazırlık sınıfı okumak için herhangi bir sınav şartı yoktur ve kayıt olmak isteyenler üniversitenin Türkiye’deki tek resmi temsilcisi olan LLC Yurtdışı Eğitim ile irtibata geçerek kayıt olabilirler. Kayıt olan öğrenciler hazırlık sınıfından sonra okumak istediği tüm akademik bölümler için en kaliteli hazırlık sınıfı eğitimini almış olurlar. Sınırlı kontenjana sahip olan hazırlık sınıfına kayıtlar başvuru sırasına göre alınmaktadır.

2- Hazırlık sınıfından sonra öğrenciler Tıp, Diş Hekimliği ve Eczacılık bölümlerinde okumayı tercih edebileceği gibi, başka bir üniversitenin herhangi bir bölümünü de tercih edebilirler. Öğrencilerin bu tercihlerini üniversitede bulunan eğitim danışmanı uzmanlarımız ile birlikte değerlendirme imkanı bulunmaktadır. Tıp bölümlerinde okumak isteyen öğrenciler, üniversite tarafından yapılan sınava tabi tutulurlar. Sınava girecek olan öğrencilerin en az B2 düzeyinde İngilizceye sahip olmaları ve en az lise mezunu olmaları gerekmektedir. Hazırlık sınıfı sürecinde Tıp dışındaki diğer bölümler için gerekli olan şartlar ve kayıtlar ile ilgili detaylı bilgi eğitim danışmanlarımız tarından verilmektedir.

Madical University of Warsaw bölümleri ve öğrenim ücretleri:

Medical University of Warsaw

Eğitim Süresi

Ders Saati

Yıllık Eğitim Ücreti

Genel İngilizce Hazırlık Sınıfı

1 Yıl

825 Saat

4.500 Euro

Tıp İngilizcesi Hazırlık Sınıfı

1 Yıl

957 Saat

6.000 Euro

Tıp

6 Yıl

 

11.100 Euro

Diş Hekimliği

5 Yıl

 

15.000 Euro

Eczacılık

5 Yıl

 

 9.500 Euro

SORULARINIZ VE KAYITLAR İÇİN:

LLC Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

GSM: +90 505 496 2964   

Fax: +90 312 427 4485

e-mail: info@llc.com.tr